تبلیغات
مدل لباس اسلامی مجلسی - مدل دكوراسیون منزل سنتی ایرانی
مدل لباس اسلامی مجلسی

مدل دكوراسیون منزل سنتی ایرانی

جمعه 17 آذر 1391

عكسهای جدیدترین مدل دكوراسیون منزل سنتی ایرانی


جدیدترین مدل دكوراسیون منزل سنتی ایرانی 1391

استفاده از تخت سنتی و کرسی به جای مبلمان!
نشستن روی این تخت‌ها، بسیار راحت‌تر از مبلمان است و فرد می‌تواند به آسانی بر آن تکیه کرده و چهار زانو بزند و به این تعبیر قرآنی که می‌فرمایند، مؤمنان در بهشت روی تخت‌ها تکیه داده و روبه‌روی هم می‌نشینند بسیار نزدیک است و انسان احساس راحتی و صمیمیت بیشتری می‌کند. این چند تخت و کرسی (میز)  با هزینه کمتر از چهارصد هزار تومان آماده شده است.
از میز آن به عنوان کرسی در فصل سرما می‌توان استفاده کرد که خواص درمانی بسیاری برای کرسی آمده است.
به جای استفاده از فرش‌های صنعتی و ماشینی که  زیان‌های بسیاری دارد و تولید آنها از مواد نفتی و شیمیایی وارداتی و مضر صورت می‌گیرد که باعث وابستگی به دیگر کشورها می‌شود و نیز گران‌قیمت هم هستند، از فرش سنتی با بهای مناسب و نیز گلیم استفاده شده است .
الیاف طبیعی مانند فرش دستباف یا گلیم و گبه و نمد، باعث دفع الکتریسیته ساکن و مضر و ضد سودا هستند و باعث لطافت پوست می‌شوند که بعکس الیاف ماشینی و صنعتی که مواد اولیه آن عموما از بایرن آلمان وارد می‌شود و تجهیزات و دستگاه های آن وارداتی است، مضر بوده و سودا زاست و باعث ناآرامی بدن می‌شود.
کرسی سنتی که دوکاره است . در فصل گرما میز است و در فصل سرما، یک کرسی جانانه و عالی که برای دردهای مفصلی و حتی کم خونی عالی است. (در کرسی از پایین پا بدن گرم شده و مغز استخوان که در لگن است و مرکز خون‌سازی است فعال شده و باعث بهبود کارکرد خون‌سازی در بدن می‌شود. همچنین باعث تسریع گردش خون شده و سودای بدن را نیز کم می‌کند و البته باعث افزایش حافظه و رفع مشکلات هورمونی می شود. برای کاهش قند خون نیز برای افراد دیابتی نتایج خوبی ثبت شده است).
به جای بوفه که حقیقتا یک کالای زائد و تجملاتی است و صرفا برای نمایش دارایی‌ها و لوازم عموما لوکس استفاده می‌شود، از کتابخانه استفاده شده که جنبه کاربردی و فرهنگی دارد. بوفه‌ها هم به لحاظ خود آن و هم وسایل تزئینی کم مصرف آن هزینه‌بر بوده و مروج فرهنگ مصرف گرایی و تجملاتی است؛ افزون بر این که جاگیر است و در حمل و نقل و اسباب‌کشی، باعث زحمت شده و به طور کلی یک وسیله غیر ضروری و اضافه برای منزل بوده و امید است از فرهنگ مردم کنار رود.
آب نمای طبیعی با صدای زیبای آب که بسیار آرامش بخش است
استفاده از ظروف سالم و سنتی به جای ظروف مضر و صنعتی در آشپزخانه منزلشان
خرید گردنبند عشق مخصوص دخترانه و زنانه در رنگ طلایی نگین دار
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید


خرید اینترنتی انواع ساعت دیواری در طرح های مختلف و جدید
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید


خرید عطر و ادكلن مخصوص زنانه و مردانه در انواع مدل و مارك روز
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

خرید بند انداز برقی اتوماتیك صورت زنانه با نخ سیلك اصل ایتالیا
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

← آرشیو

← لینکستان